Klub KZKG RP największy , najpełniejszy i najbardziej kompleksowy projekt związany z turystyką górską w Polsce.

Aż 35 programów górskich do wyboru.

www.koronygor.pl

www.facebook.com/kzkgrp/

Sklep GÓRSKIEKLIMATY.PL

https://www.gorskieklimaty.pl

https://www.facebook.com/koszulki.z.motywami.gorskimi/

https://www.instagram.com/gorskieklimaty/

Kochasz góry?? Chcesz każdego dnia manifestować to, co tak naprawdę Ci w duszy gra?? Lubisz na co dzień otaczać się rzeczami z górskimi motywami?? To idealnie trafiłeś!! 🙂 Możesz mieć to wszystko dziękiGÓRSKIM KLIMATOM ;). 

GORSKIEKLIMATY.PLto sklep, w którym znajdziesz plakaty, zdjęcia, kubki i przede wszystkim koszulki z górskimi grafikami. Ciekawe wzory i nieszablonowe napisy będą idealnie wpisywać się w Twoje górskie upodobania!! Odwiedź stronę sklepu i wybierz ten wzór, który najbardziej do Ciebie pasuje 🙂

Compass to nowoczesne wydawnictwo turystyczne. Zajmują się głównie wydawaniem map, ale w ofercie mają także przewodniki. Posiadają dwudziestoletnie doświadczenie w opracowywaniu i wydawaniu map turystycznych. Poza klasycznymi mapami papierowymi oferują także cyfrowe mapy turystyczne, w tym mapy turystyczne na telefon i inne urządzenia do nawigacji w terenie.

https://www.compass.krakow.pl

https://www.facebook.com/compass.krakow/

https://stapis.com.pl

https://www.facebook.com/WydawnictwoStapis/

Wydawnictwo Stapis – nie tylko literatura górska. Stapis wydaje książki o górach i wspinaniu, książki humorystyczne, ezoteryczne oraz o tematyce socjologicznej, religijnej i gospodarczej. Największą dumą wydawnictwa jest jednak seria książek Literatura górska na świecie

https://www.facebook.com/literaturagorska/

Literatura górska na świecie to unikatowa i kultowa seria książek o wspinaniu, alpinizmie i miłości do gór. To książki o alpinizmie, himalaizmie, wielkich ścinach i o ludziach, którzy dla swojej pasji są w stanie poświęcić najcenniejszą wartość – życie.